HAKKIMIZDA

Savunma Sanayi, İthalat İhracat, Bilişim, Elektronik ve proje danışmanlığı konularında faaliyet gösteren İkmal Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. 1996 yılında M. Şener AVCIBAŞIOĞLU tarafından kurulmuş, ve kısa süre de sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. İkmal Mühendislik; bu başarısını teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri portföyündeki Kurum ve Kuruluşların istifadesine sunmasına borçludur.

İkmal Mühendislik alanlarında uzmanlaşmış ve güncel eğitimler ile desteklenen uzman personeli ile sektörde önce insan düsturu ile hizmet vermektedir. Sürekli olarak gelişmekte olan ve pazar payını yükseltmek ana prensibini benimsemiş olan İkmal Mühendislik; Kamu alımları içerisinde çok önemli bir yer tutan ve Silahlı Kuvvetlerin ve diğer kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde cevap vermiştir..

İkmal Mühendislik alanlarında uzmanlaşmış ve güncel eğitimler ile desteklenen uzman personeli ile sektörde önce insan düsturu ile hizmet vermektedir. Sürekli olarak gelişmekte olan ve pazar payını yükseltmek ana prensibini benimsemiş olan İkmal Mühendislik; Kamu alımları içerisinde çok önemli bir yer tutan ve Silahlı Kuvvetlerin ve diğer kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde cevap vermiştir.

Enterprise ölçekli müşteri portföyüne en iyi hizmet ve en düşük sahip olma maliyetleri çerçevesinde ürün sunma arzu ve isteği içerisindeki İkmal Mühendislik çalışmalarına bu kriterleri esas alarak devam etmektedir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ